Bodrum Optik Kurumsal

2019 yılında bodrum Acıbadem Hastanesi yanında ilk mağazasını açan Bodrum Optik, gerek kaliteli markalar gerekse bütçeye uygun gözlük ve cam modellerini müşterilerine sunarak onların haklı güvenini kazanmıştır, müşterilerini doğru cam ve uygun çerçevelerle büyük bir itina ile  tanıştıran Bodrum Optik, kurumsal kimliğini oluşturmada büyük adımlar atmaktadır.

Önce müşterilerin sağlığı ve mutluluğu kurumsal kimliğimizin en önemli kriteridir.

Sizin için Neler Yapıyoruz?

Müşterilerimizin ihtiyacı olan optik ve güneş camlarının yanı sıra, gözlük çerçevelerinde de her zaman en iyi kalitedeki ve sadece orjinal ürünleri tercih etmekteyiz.

Bodrum Optik sağlık bakanlığının verdiği yetkilerle göz sağlığınız için gerekli olan sağlık hizmetini sizlere etik bir şekilde sunmaktadır. Mağazalarımda satılan tüm ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve optisyenlik müessesesi mevzuatına uygundur.

Kurulduğundan beri çok yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Bodrum Optik, satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerinin tam güvenini kazanmıştır.

Bodrum Optik’ in temel görevi göz sağlığını korumaktır. Bu amaçla sağlık hizmeti sunumunda, gerek kullanılan araçların orjinalliği, gerekse meslek etiği konusunda ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi: 09:00-19:00
Salı: 09:00-19:00
Çarşamba: 09:00-19:00
Perşembe: 09:00-19:00
Cuma: 09:00-19:00
Cumartesi: 09:00-16:00
Pazar: Online Mağaza
KARİYER OLANAKLARI

Bodrum Optik’ te kariyer yapmak için lütfen aşağıdaki mail adresimize mail gönderin.

E-mail: bilgi@bodrumoptik.com

Kapalı Sepetim
Kapalı Favori
Recently Viewed Close
Kapalı

Kapalı
Navigation
Kategoriler